top of page

Skúsený samostatný účtovník/čka

Pozícia pre

Stabilná medzinárodná audítorská a daňovo poradenská spoločnosť

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce

-Komplexné vedenie finančného účtovníctva
-Kontrola účtovných zostáv, reporting
-Príprava daňových priznaní DHP, kontrolných výkazov, súhrnných výkazov
-Zostavovanie ročných účtovných závierok
-Komunikácia s klientom, poradenstvo, budovanie dlhodobých vzťahov
-Spoluzodpovednosť za plnenie rozpočtu, aktívny biznis pohľad a aktivita, vnímanie a uchopovanie príležitostí
-Asistencia pri vedení, rozvíjaní schopností kolegov na juniorských pozíciách, vedenie tímu

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Ponúkaný plat

od 2000€ (+pravidelné odmeny)

Profil vhodného kandidáta

• uvítame kandidáta s praxou min 3 roky v oblasti účtovníctva, ideálne aj z poradenskej spoločnosti (externé vedenie účtovníctva klientom)

• Dobrá IT zručnosť

• Orientácia na klienta

• Osobná charakteristika : flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, dobrý timemanažment (schopnosť dodržiavať termíny)

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky

Relevantná prax min. 3 roky (účtovníctvo, poradenstvo, ekonómia)

Ponuka

- práca v príjemnom kolektíve, v peknom prostredí

- systém vzdelávania v rámci korporácie

- nadštandardné benefity

- zaujímavé finančné ohodnotenie

- profesionálna spoločnosť

- možnosť spracúvať účtovníctvo moderným spôsobom

- 1 deň home office týždenne

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície. Vybraných kandidátov pozveme na osobné / online stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia

30.6.2024

Platnosť inzerátu do

30.6.2024

bottom of page