top of page

Referent stavebného úradu

Pozícia pre

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Miesto práce

Bratislava IV.

Náplň práce

-vedenie správnych konaní v zmysle zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov a zákona č. 71/1967 Zb. o správnom konaní v znení neskorších predpisov,
-zabezpečovanie agendy v rámci odvolacích konaní, prokuratúry, rezortného orgánu,
-vykonávanie kontrolnej činnosti (výkon štátneho stavebného dohľadu, miestne zisťovania, obhliadky v rámci predmetných konaní),
-vybavovanie žiadostí o informácie v zmysle zákona č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám v platnom znení,
-zastupovanie vedúceho/cej oddelenia počas neprítomnosti

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Ponúkaný plat

Odmena od 1200 € (finálna výška platu bude dojednaná na základe skúseností prijatého uchádzača)

Profil vhodného kandidáta

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- koncepčné myslenie;

- zvládanie záťažových situácií;

- komunikačné schopnosti;

- občianska a morálna bezúhonnosť;

- vodičský preukaz skupiny B a prax v riadení osobného motorového vozidla výhodou;

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Pozícia nevyžaduje znalosť cudzieho jazyka.

Ďalšie požiadavky

- vzdelanie v odbore stavebníctvo
- osvedčenie osobitného kvalifikačného predpokladu na zabezpečenie činností stavebného úradu (odbornú spôsobilosť je možné si doplniť neskôr počas zamestnania)

Ponuka

-zmysluplná práca v príjemnom kolektíve
-ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné (online) stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia

26.05.2024

Platnosť inzerátu do

26.05.2024

bottom of page