top of page

Referent územného plánu a výstavby MČ v BA IV.

Pozícia pre

Štátna správa, verejná správa a samospráva, Miestny Úrad v regióne BA IV.

Miesto práce

Bratislava IV

Náplň práce

-vykonáva činnosť na úseku plánovania územného rozvoja Mestskej časti Bratislava IV.
-spracováva podklady pre začatie obstarávania územno-plánovacích dokumentov, podkladov a územnoplánovacích dokumentácií na úrovni MČ (ÚPN-Z, Urbanistické štúdie,...), zabezpečuje koordináciu zúčastnených subjektov na ich príprave a schvaľovací proces
-pripravuje záväzné stanoviská MČ z hľadiska súladu s ÚPN k jednoduchým stavbám a vyjadrenia k iným ako jednoduchým stavbám
-pripravuje územnoplánovacie informácie
-zabezpečuje inžiniersku činnosť pri príprave stavieb a počas realizácie stavieb

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Ponúkaný plat

1 500 €/mesiac
Odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme + osobné odmeny

Profil vhodného kandidáta

Koncepčné myslenie;

Zvládanie záťažových situácií;

Komunikačné schopnosti;

Občianska a morálna bezúhonnosť;

Vysokoškolské vzdelanie – stavebného smer, znalosť právnych predpisov , vítaná je skúsenosť v projektovej činnosti;

Prax na pozícii/v oblasti stavebníctva a architektúry

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Pozícia nevyžaduje znalosť cudzieho jazyka.

Ďalšie požiadavky

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Vodičský preukaz skupiny B a prax v riadení osobného motorového vozidla výhodou

Ponuka

zmysluplná práca v príjemnom kolektíve
ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy
práca v stabilnom prostredí verejnej správy

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné (online) stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia

31.8.2024

Platnosť inzerátu do

31.8.2024

bottom of page