top of page

Projektový manažér / redaktor kníh

Pozícia pre

Polygrafický, vydavateľský priemysel

- vydavateľstvo učebníc

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce

redakčné spracovanie autorských textov, analýza a implementovanie obsahu pedagogických dokumentov, komunikácia s autorom a ostatnými členmi tímu, vrátane výberu a spracovania ilustračného materiálu + komunikácie s ilustrátormi, príprava komplexného knižného diela, ako aj doplnkových publikácií k učebniciam
spolupráca pri digitalizovaní učebníc
účasť na procese predoložkovania učebníc
realizácia prieskumu trhu, vyhľadávanie vhodných tém, kontakt s cieľovou skupinou
v spolupráci s marketingovým oddelením - marketingové aktivity projektu
spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
účasť na odborných konferenciách a podujatiach

Zamestnanecké výhody, benefity

možnosť profesionálneho rastu
možnosť sebarealizácie v oblasti školstva na nepedagogickej pozícii

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Ponúkaný plat

od 1200€, presná odmena bude súvisieť s praxou a odbornosťou kandidáta a jeho predošlými skúsenosťami

Profil vhodného kandidáta

  • Pozícii vyhovujú najmä uchádzači s pedagogickým vzdelaním a praxou učiteľa, vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

  • Výborná znalosť slovenského jazyka (gramatika, štylistika)

  • Hľadáme zrelých skúsených pedagógov, ktorí by chceli svojimi skúsenosťami prispieť k rozvoju otvoreného učebnicového trhu a zvyšovaniu kvality používaných učebníc ale aj nadšených absolventov

  • Ak máte naviac skúsenosť s tvorbou učebníc, je to v rámci výberu Vašou prednosťou

  • Osobnostné predpoklady: vysoká odbornosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme, schopnosť analyzovať, komunikatívnosť, flexibilita, tvorivosť

Vzdelanie

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ďalšie požiadavky

Ponuka

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu. Vybraných kandidátov pozveme na osobné / online stretnutie do 30 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia

31.05.2024

Platnosť inzerátu do

31.05.2024

bottom of page