top of page

Payroll accountant / mzdový účtovník

Pozícia pre

Účtovnícke a auditorské činnosti

stabilná medzinadnárodná audítorská a daňovo poradenská spoločnosť

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce

Zodpovednosť za spracovanie miezd a dohľad nad komplexnou mzdovou agendou pridelených klientov
dohľad nad tímom juniorných kolegov
Zodpovednosť za koordináciu tímu a monitorovanie jeho efektivity
Spolupráca na plánoch rozvoja členov tímu a dodržiavanie KPIs
Dohľad nad celou škálou mzdových služieb, ktoré spoločnosť poskytuje svojim klientom
Koordinácia mzdových záležitostí v rámci pridelených spoločností so zodpovednosťou za komplexné spracovanie vstupných dát, kontrolu výstupov a štatistík
Zodpovednosť za spracovanie ročného zúčtovanie dane pre klientov
Komunikácia s klientom, dodržiavanie termínov

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Ponúkaný plat

od 2000€ + k mzde prislúchajú odmeny, finálne dojednaná mzda bude zohľadňovať skúsenosti prijatého uchádzača

Profil vhodného kandidáta

• uvítame skúseného kandidáta s min. 3– ročnou praxou v oblasti spracovania miezd a personálnej problematiky / v ideálnom prípade z poradenskej spoločnosti

• orientácia v oblasti slovenského pracovného práva, sociálneho zabezpečenia, zdravotného poistenia a problematike zdaňovania závislej činnosti

• Dobrá IT zručnosť (najmä MS Excel)

•  Znalosť a skúsenosti so mzdovým programom MAGMA HCM a Asseco SPIN výhodou​

• Orientácia na klienta

• Osobná charakteristika : flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, dobrý timemanažment (schopnosť dodržiavať termíny), organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, pozitívne myslenie

Vzdelanie

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky

Ponuka

- práca v príjemnom kolektíve, v peknom prostredí

- systém vzdelávania v rámci korporácie

- nadštandardné benefity

- zaujímavé finančné ohodnotenie

- profesionálna spoločnosť

- možnosť spracúvať mzdy moderným spôsobom

- 1 deň home office týždenne

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície. Vybraných kandidátov pozveme na osobné / online stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia

31.05.2024

Platnosť inzerátu do

31.05.2024

bottom of page