top of page

Marketingový asistent/ IT Technical Support Specialist

Pozícia pre

Polygrafický, vydavateľský priemysel

- etablované nakladateľstvo odbornej literatúry a vydavateľstvo učebníc, líder na trhu vo svojom segmente

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce

E-mailing / technická príprava v interspire, plánovanie, odosielanie, riešenie problémov s databázami
Webináre / príprava zoom stretnutí podľa podkladov, administrácia, spustenie a technická podpora počas live vysielania + skúšobného webinára, správa databáz účastníkov, upload prezentácii lektorov na server, email po webinároch - certifikáty, prezentácie, stiahnutie, editovanie a upload nahrávok webinárov na server + publikovanie na webe
Vzdelávací portál pre dištančné offline vzdelávanie / pridávanie nových vzdelávaní - vytvorenie šablóny kurzu, vytváranie certifikátov pre účastníkov, príprava podkladov na záverečné prezentácie - zoznam účastníkov, vyhodnocovanie testov
Digitálne učebnice / management generovania aktivačných kódov, správa databázy
Spravovanie účtov a aplikácií tretích strán / Eleven labs, Buzzsprout, Google search concole, Google tag manager, Spotify, Heureka, atd.
Iné projekty podľa zadania

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Ponúkaný plat

od 1500€ pri full time / alikvotná časť platu podľa dohodnutého úväzku, výsledná hladina platu bude dojednaná aj podľa skúseností a znalostí uchádzača

Profil vhodného kandidáta

Študent vyššieho ročníka alebo absolvent FEI STU, FIIT STU, MatFyz alebo UCM masmedialnej komunikacia....

HTML a CSS  - skúsenosti s tvorbou emailových kampaní a šablón v HTML

Skusenosti s Interspire, Malichimp a pod. vyhoda

Skusenosti s Wordpress (Drupal, OpenCart)

MS Office – Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Access

Word – hromadna korespodencia s konverziou suborov do PDF

Acrobat – uzivatelska uroven

PremierePro – editacia a spracovanie video nahravok

Skusenosti s LearnPress – vyhoda

ZOOM na urovni admin

Praca s databazami – MySQL, MS SQL Server a pod.

Reporting – vytvaranie prehladov a statistik

Google analytics, Google ads, Google Search Console – skusenosti vyhodou

Osobnostné predpoklady – tímový hráč, univerzálny, ochotný k spolupráci

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Pozícia nevyžaduje znalosť cudzieho jazyka.

Ďalšie požiadavky

Ponuka

- možnosť kariérneho a odborného rastu
- možnosť sebarealizácie
- stabilný a slušný zamestnávateľ
- príležitostný home office možný

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu (v ktorom uvediete dôvody Vášho uchádzania sa o danú pozíciu). Vybraných kandidátov budeme kontaktovať a podľa situácie s nimi realizovať online alebo osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia

04.05.2024

Platnosť inzerátu do

04.05.2024

bottom of page