top of page

Junior účtovník v centre Bratislavy (zaškolíme aj uchádzačov bez predošlej praxe)

Pozícia pre

Účtovnícke a auditorské činnosti

Stabilná nadnárodná audítorská a daňovo poradenská spoločnosť.

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce

Pod supervíziou skúsených kolegov a po zapracovaní:
- Vedenie podvojného účtovníctva klientov
- Mesačné závierky a reporty
- Príprava DPH priznaní
- Príprava podkladov pre ročnú závierku
- Samostatná komunikácia s klientom po zapracovaní

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Ponúkaný plat

1 400 €/mesiac
výsledná hladina mzdy je dohodou v závislosti od skúseností

Profil vhodného kandidáta

- prax v oblasti účtovníctva nie je nutná!

- spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie

Charakteristika vhodných kandidátov:

hľadáme osobnosti, ktoré majú vysoko pozitívny vzťah k danej oblasti, ľudí pro-klientsky orientovaných, samostatných, premýšľavých, zodpovedných a aktívnych. Ak sa nebojíte vyjadriť svoj názor a vidíte súvislosti, ste pre náš tím tou správnou posilou do budúcnosti.

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky

Ponuka

Ponúkame skvelú príležitosť realizovať sa v oblasti účtovníctva a odborne rásť!
Ďalšie benefity, ktoré ponúkame:
- prácu v moderných nových kancelárskych priestoroch s úchvatným výhľadom v centre mesta
- stabilné zamestnanie
- pravidelné školenia
- možnosť aktívnej komunikácie v cudzom jazyku
- možnosť kariérneho rastu
- spolupráca s kolegami z ostatných oddelení (dane, audit)
- širokú paletu zamestnaneckých benefitov

Informácie o výberovom konaní

- v prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na uvedený kontakt Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu. Vybraných kandidátov pozve náš klient alebo my osobné (online) stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia

02.05.2024

Platnosť inzerátu do

02.05.2024

bottom of page