top of page

Asistent daňového poradcu s nemeckým jazykom

Pozícia pre

Jednu z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva a audítorských služieb v centrálnej a východnej Európe s viac ako 60-ročnou históriou a viac ako 740 expertmi na Slovensku a CEE/SEE.

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce

-Príprava a overovanie daňových priznaní a súvisiacich výkazov
-Účasť na daňových previerkach
-Finančné analýzy, práca s databázami
-Sledovanie legislatívy a príprava stanovísk na daňové otázky klienta
-Spolupráca s ostatnými kolegami z oddelenia a z iných oddelení

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Ponúkaný plat

od 1 500 - 2000 €/mesiac (v závislosti od odborných a jazykových schopností)

Profil vhodného kandidáta

  • Vysokoškolské štúdium ekonomického alebo právnického zamerania – vhodné pre absolventa

  • Relevantná prax aspoň 1 rok

  • Aktívnu znalosť nemeckého jazyka

  • Zmysel pre tímovú prácu

  • Zodpovedný prístup

  • Zanietenosť učiť sa nové veci

  • Vlastnú iniciatívu

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Ponuka

-Atraktívny bonusový systém
-Intenzívne vzdelávanie v rámci internej akadémie na národnej i medzinárodnej úrovni
-Odborný, osobný a kariérny rast
-Prácu v nadnárodnej poradenskej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí
-Príjemné pracovné prostredie v modernej a klimatizovanej budove v samom srdci Bratisla-vy
-Flexibilný pracovný čas
-Teambuildingové aktivity zamerané aj na ekológiu a sociálnu zodpovednosť- záleží nám na budúcnosti, napr. sadíme stromčeky a spolupracujeme s charitami
-Program šport&zdravie (Multisportkarta, sick day, príspevky na zdravotnú starostlivosť,
psychologické poradenstvo...)
-Family friendly&rekreačné poukazy
-Stravné lístky nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu. Vybraných kandidátov pozveme my alebo priamo náš klient na osobné / online stretnutie do 30 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia

31.05.2024

Platnosť inzerátu do

31.05.2024

bottom of page