Recepčný/á pre stabilnú zahraničnú spoločnosť (skrátený 6 h. úväzok)

Stabilná nadnárodná audítorská a daňovo poradenská spoločnosť.

Miesto práce:  Bratislava historické centrum  Bratislava historické centrum

Náplň práce:

Zodpovednosť za chod recepcie, spracovanie agendy recepcie, administratívna výpomoc (napr. HR akcie, organizovanie školení a pod.), komunikácia s klientmi a zamestnancami spoločnosti (telefonická, písomná, osobná). Pracovný čas - 6 hodín denne (skrátený úväzok), striedanie pracovného času : 8:00 - 14:00 alebo 12:00 - 18:00.

Termín nástupu:

ASAP

Druh pracovného pomeru:

skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Ponúkaný plat:

od 800 € - skrátený 6 h. úväzok (možnosť dohody)

Príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, zodpovednosť, predošlé skúsenosti s podobným typom práce veľkou výhodou, aktívna komunikácia v cudzou jazyku (AJ alebo NJ) je veľkou prednosťou.

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ďalšie požiadavky:

Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Práca v príjemnom kolektíve, práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti, možnosť dlhodobej spolupráce, krásne nové priestory v centre Bratislavy s výhľadom.

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov zlikvidované.

31. 10. 2019