Junior konzultant IS pro televizní společnosti

Pozícia pre:

Česká firma poskytující vlastní software pro řízení televizních stanic.

Miesto práce:  Praha  Praha

Náplň práce:

Jako konzultant budeš u nás součástí projektového týmu, který implementuje náš systém u zákazníka, kterým typicky bývá významná evropská televizní společnost (například norská TV2, britské ChelloZone, polský Polsat či Česká, Slovenská, Estonská, Slovinská, Maďarská veřejnoprávní televize). Budeš komunikovat se zákazníky z různých zemí: zjišťovat a specifikovat požadavky, školit uživatele, řešit problémy. Komunikace probíhá v angličtině, nejen přes emaily, ale i osobně, v průběhu služebních cest. Budeš vystupovat v roli zprostředkovatele mezi zákazníkem a programátory: je potřeba zákaznické požadavky přeložit takovým způsobem, aby dávaly smysl i pro programátory. Budeš konfigurovat náš SW – konzultant může systém přizpůsobit dle požadavků klientů přímo přes uživatelský interface. Konzultant je administrátorem systému a upravuje rozhraní a funkcionalitu. Budeš se stále učit něco nového – náš je složitý systém a nedá se naučit během pár dnů. Systém se customizuje, proto je u každého zákazníka jiné řešení. Na každém projektu se naučíš něco nového.

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

full time

Ponúkaný plat:

dohodou

Profil vhodného kandidáta:

Jsi pro nás ideální kandidát na konzultanta, pokud hovoříš anglicky na pokročilé úrovni (Angličtina je pracovním jazykem u klienta.), aktivně se zajímáš o informační technologie, chceš dělat technickou práci a zároveň komunikovat s klientem, v průběhu studia nebo v praxi jsi řešil analytické úkoly, byl součástí projektového týmu v oblasti IT, nebo máš i zkušenost s konzultantskou prací, jsi vnímavý k potřebám klientů a umíš nacházet řešení problémů, chceš pracovně cestovat do zahraničí.

Vzdelanie:

Konzultantovi se hodí znalost SQL, orientace v kódu, znalost skriptování nebo programování v nějakém jazyce

Jazykové znalosti:

anglický jazyk

Ďalšie požiadavky:

Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ, kteří se zajímají o práci konzultanta a analytika. Máme kvalitní systém zaškolení a profesního růstu. Praxe není nutná.

Ponuka:

Po nástupu absolvuješ kvalitní 6 týdenní zaškolení, v průběhu kterého se naučíš pracovat s PROVYS systémem. Naučíš se systém nastavovat, seznámíš se i s pohledem uživatele. Na konci školení dokážeš dělat základní nastavení systému a rozumíš specifikům broadcasting byznysu. Nejlépe se člověk učí v praxi, proto jsi v průběhu školení zapojen do konkrétního projektu. Pomáháš zkušenějším konzultantům, učíš se, co implementační projekt obnáší, a brzy po skončení školení vycestuješ s týmem ke klientovi.

Informácie o výberovom konaní:

V případě zájmu pošlete na naše kontakty Vaše CV s názvem pozice.

Predpokladaný termín ukončenia:

30. 09. 2019

Platnosť inzerátu do:

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis