Specialista pro zavedení automatizovaného testování

Pozícia pre:

Česká firma poskytující vlastní software pro řízení televizních stanic.

Miesto práce:  Praha  Praha

Náplň práce:

Výběr vhodných nástrojů pro automatizaci testování, určení rozsahu automatizovaných testů, příprava testovacích postupů a procesů, metodická a odborná podpora při vývoji testovacích scénářů, testování, optimalizaci a rozvoji testů, možnost zapojení do navazujících projektů souvisejících s modernizací nástrojů pro vývoj a provoz směřujících k zvýšení automatizace vývoje a nasazení systému.

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

full time, part time

Ponúkaný plat:

dohodou

Profil vhodného kandidáta:

Předchozí zkušenosti se zaváděním automatizovaného testování sw, schopnost ověření a práce s novými technologiemi, znalosti nástrojů pro automatizaci testování, analytické myšlení, inovativnost, nadhled, odvaha zkoušet nové, samostatnost a týmovost zároveň. Ano, je to samostatná práce, ale fungujeme jako tým, znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Jazykové znalosti:

angličtina na komunikativní úrovni

Predpokladaný termín ukončenia:

30. 09. 2019

Platnosť inzerátu do:

30. 11. -0001

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis