Architekt softwarové infrastruktury

Pozícia pre:

Česká firma poskytující vlastní software pro řízení televizních stanic.

Miesto práce:  Praha  Praha

Náplň práce:

Modernizovat nástroje pro vývoj a provoz, navrhovat a zavádět nástroje a postupy pro zvýšení automatizace vývoje a nasazení systému, navrhovat nástroje a postupy pro zlepšení monitorování a údržby systému, navrhnout úpravy, vedoucí k efektivnějšímu provozování systému ve veřejných cloudech.

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

full time

Ponúkaný plat:

dohodou

Profil vhodného kandidáta:

Znalost DevOps principů a procesů, schopného ověření a práce s novými technologiemi. Dostaneš hodně prostoru – můžeš vymýšlet, navrhovat, experimentovat. Nutností je předchozí zkušenost se zaváděním CI/CD v rámci vývoje, testování a nasazování sw. Důležité je analytické myšlení, inovativnost, nadhled, dobré komunikační dovednosti. Je to sice samostatná práce, ale fungujeme jako tým. Potřebný je přehled v technologiích IT infrastruktury. Určitě se hodí i znalost metodologie vývoje. English is a must.

Jazykové znalosti:

anglický jazyk

Predpokladaný termín ukončenia:

30. 09. 2019

Platnosť inzerátu do:

30. 11. -0001

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis