Servisní technik

Pozícia pre:

Společnost dodávající komplexní řešení v oblasti HVAC a infrastruktury datových center se sídlem v Praze.

Miesto práce:  Praha a výjezdy po ČR  Praha a výjezdy po ČR

Náplň práce:

Servisní technik vyjíždí k pravidelným a zásahovým servisům chladících a klimatizačních zařízení, na místě servisu provádí předepsané servisní úkony včetně výměny spotřebních dílů, uvádí do provozu dodaná chladící a klimatizační zařízení, průběžně udržuje optimální stav náhradních dílů, materiálu a nářadí.

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

hlavní pracovní poměr

Ponúkaný plat:

od 35 000 Kč (podle zkušeností)

Profil vhodného kandidáta:

Požadavky na uchazeče: min. SŠ vzdělání odborné, v oboru chlazení a klimatizace, příp. elektrotechnické, praxe na obdobné pozici min. 3 roky, zkušenosti se servisem velkých chladících zařízení, řidičský průkaz skupiny B, odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhl. č. 50/1978 Sb., certifikát pro zacházení s regulovanými látkami a F-plyny - výhoda, svářečský průkaz - výhoda.

Vzdelanie:

min. středoškolské vzdělání

Ponuka:

Nabízíme: Práce ve stabilní společnosti, odborná školení, stravenky, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, kariérní růst.

Informácie o výberovom konaní:

V případě zájmu pošlete na naše kontakty Vaše CV s názvem pozice.

Predpokladaný termín ukončenia:

30. 09. 2019

Platnosť inzerátu do:

30. 11. -0001

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis