Asistent daňového poradcu/ part time (študenti!)

Pozícia pre:

Medzinárodná daňovo-poradenská a audítorská spoločnosť so sídlom v Bratislave. Za posledné dve desaťročia si táto firma vybudovala na slovenskom trhu silnú pozíciu v oblasti auditu, daňového poradenstva, účtovníctva a mzdového účtovníctva a tiež poskytujú komplexné služby podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Miesto práce:  Bratislava historické centrum  Bratislava historické centrum

Náplň práce:

Zostavovanie /asistencia pri zostavovaní a kontrole daňových priznaní; spracovanie daňových problémov/otázok vo forme stanovísk, reportov, analýz; asistencia pri zostavovaní transfer pricingovej dokumentácie; príprava rôznych tlačív, oznámení, formulárov podľa potrieb a požiadaviek klienta; starostlivosť o klienta podľa dohody s nadriadeným; spolupráca s kolegami.

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

skrátený úväzok, na dohodu, internship

Ponúkaný plat:

od 6EUR/ hodina (finálne dojednaná výška platu závisí od skúseností a jazykovej výbavy)

Profil vhodného kandidáta:

Očakávame študentov ekonomických smerov, prípadne študentov práva so záujmom o oblasť daní; praktické skúsenosti z odboru nadobudnuté počas štúdia alebo po jeho ukončení sú vítané; ovládanie druhého jazyka (NJ) je prednosťou.

Vzdelanie:

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore - ekonomické, právo

Ponuka:

Veľmi príjemné pracovné prostredie a vzťahy, flexibilita v práci; možnosť v prípade záujmu absolvovať skúšky daňového poradcu s podporou zamestnávateľa; školenia na Slovensku i v zahraničí; práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti; balík sociálnych výhod poskytovaných zamestnávateľom (stravné poukážky, jazykové vzdelávanie, pod.); organizované Vianočné večierky, letná slávnosť, teambuilding, účasť na podujatiach organizovaných mestom a pod.; úplne nové, moderné pohodlné priestory firmy.

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia:

31. 08. 2019

Platnosť inzerátu do:

31. 08. 2019

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis