Asistent audítora / pozícia vhodná aj pre absolventov!

Stabilná daňovo-poradenská spoločnosť so sídlom v Bratislave. Za posledné dve desaťročia si táto firma vybudovala na slovenskom trhu silnú pozíciu v oblasti daňového poradenstva a tiež poskytujú komplexné služby podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Miesto práce:  Bratislava historické centrum  Bratislava historické centrum

Náplň práce:

Práca v poradenskej spoločnosti v oblasti auditu pre klientov; analýza finančných podkladov, posudzovanie kompatibility s príslušnou legislatívou; vedenie audítorskej dokumentácie; overovanie účtovných závierok klientov; riešenie daňových otázok v spolupráci s daňovým oddelením; spolupráca so skúsenými audítormi a daňovými poradcami; komunikácia s klientom a tímom

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok, skrátený úväzok

Ponúkaný plat:

minimálne 1300EUR/ mesiac (finálne dojednaná výška platu závisí od skúseností a jazykovej výbavy úsp

Očakávame kandidáta s ekonomickým alebo právnickým vzdelaním a záujmom o oblasť auditu a účtovníctva; praktické skúsenosti z odboru ekonomika, financie, administratíva nadobudnuté počas štúdia alebo po jeho ukončení v rozsahu 1-3 roky; ovládanie druhého jazyka je prednosťou

stredoškolské s maturitou; nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie; študent vysokej školy; vysokoškolské I. stupňa; vysokoškolské II. stupňa; vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v ekonomickom odbore; pozícia je vhodná pre absolventa

Veľmi príjemné pracovné prostredie a rodinné vzťahy, flexibilita v práci; možnosť v prípade záujmu absolvovať skúšky audítora s podporou zamestnávateľa (pre perspektívneho zamestnanca - samostatného dlhodobo dobre fungujúceho); systém odborného vzdelávania na vysokej úrovni; práca v stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

31. 07. 2019