Interný účtovník - medzinárodná právnická spoločnosť

Pozícia pre:

Stabilná nadnárodná právnická spoločnosť.

Miesto práce:  Bratislava historické centrum  Bratislava historické centrum

Náplň práce:

Spracovanie a vedenie účtovných záznamov v súlade s účtovnou metodikou, účtovnými osnovami a súvisiacimi pravidlami a predpismi (lokálne účtovné predpisy a IFRS) a to najmä: Kontrola formálnej a vecnej správnosti došlých faktúr, ich účtovanie a spravovanie registra došlých faktúr; Príprava a spracovanie bankových prevodov a spravovanie bankových účtov (účtovanie na základe bankových výpisov), vykazovanie zostatkov na týždennej báze, odsúhlasovanie účtovných zostatkov na bankový výpis na mesačnej báze a účtovanie pokladne; Účtovanie mzdovej agendy na základe vstupov od externého mzdového účtovníka; Účtovanie rezerv a dohadných položiek; Refakturácie nákladov medzi skupinovými podnikmi; Príprava podkladov k mesačnej uzávierke a výkazníctva; Poskytovanie podpory finančnému tímu pri rôznych úlohách súvisiacich s náplňou práce (t.j. príprava podkladov pre nadriadených, napr. refakturácie regionálnych nákladov, podklady pre účely auditu, atď.); V prípade absencie fakturantky, vystavenie klientskych faktúr

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok, skrátený úväzok

Ponúkaný plat:

minimálne 1200 EUR, presná výška mzdy bude dohodnutá s úspešným kandidátom podľa jeho praxe a jazyko

Min 3 -5 rokov prax v oblasti účtovníctva / financií ; Schopnosť určiť si priority a čas; Profesionálne a sebaisté vystupovanie; Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, pracovné nasadenie; Dobrá znalosť Microsoft Excel; Znalosť angličtiny; Skúsenosť s účtovným systémom; MS Dynamics výhodou

stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore ekonómia, financie

Ponúkame skvelú príležitosť realizovať sa v oblasti účtovníctva a odborne rásť! Ďalšie benefity, ktoré ponúkame: Dobré finančné ohodnotenie; Možnosť pracovať na skrátený úväzok; Získavanie skúseností v medzinárodnom prostredí; Zaujímavé benefity (3 sick days, zvýhodnená Multisport karta, zaujímavé firemné akcie); Neformálny dress code; Príjemná kancelária v centre Bratislavy

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

01. 07. 2019