Front office specialista Zákazníckeho servisu

Pozícia pre:

Renomovaná mezinárodní finanční společnost se sídlem v centru Prahy se specifickou klientelou

Miesto práce:  Praha 1, Staré mesto  Praha 1, Staré mesto

Náplň práce:

Front office specialista Zákaznického servisu komunikuje telefonicky, písemně a osobně s partnerskými bankami, pojišťovnami a firemní klientelou. Zabezpečuje zpracování došlých žádostí klientů, změny v jednotlivých klientských složkách a řeší nadstandardní požadavky klientů. Zjišťuje spokojenost zákazníků.

Termín nástupu:

ihned

Druh pracovného pomeru:

hlavní pracovní poměr

Ponúkaný plat:

25 000 kč

Profil vhodného kandidáta:

Příjemné vystupování a komunikační zručnosti, smysl pro týmovou práci, znalost práce s MS Office, dobrá znalost českého jazyka, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Chuť pohybovat se a orientovat ve finanční sféře.

Vzdelanie:

min. středoškolské vzdělání s maturitou

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk na komunikativní úrovni. Český jazyk výborně

Ponuka:

Čeká na Vás přátelské prostředí a kolektiv zkušených kolegů, kteří Vás ochotně kvalitně zaškolí, ale také inspirativní profesionální prostředí, ve kterém je spousta prostoru pro uplatnění vlastních nápadů, schopností i iniciativy. Získáte přehled ve finančním oboru. Určitě využijete angličtinu ! Pořádáme celofiremní teambuildingové aktivity, plne hradíme stravenky, přispíváme na sportovní a rekreační aktivity

Informácie o výberovom konaní:

V případě zájmu pošlete na naše kontakty Vaše CV s názvem pozice

Predpokladaný termín ukončenia:

30. 06. 2019

Platnosť inzerátu do:

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis