Prípravár výroby - manipulant

Medzinárodná, známa výrobná firma pôsobiaca v oblasti výroby pomôcok pre domácich majstrov s približne 249 zamestnancami.

Miesto práce:  Malé Dvorníky, Dunajská Streda  Malé Dvorníky, Dunajská Streda

Náplň práce:

* Práca v 2- alebo v 3-zmennej prevádzke; * Zásobovanie pracovných liniek a ostatných pracovísk materiálom; * Odvoz hotových výrobkov na určené miesto; * Dodržiavanie FIFO, kvality, bezpečnosti procesov; * Zabezpečovanie poriadku a čistoty vo výrobných priestoroch; * Objednávanie materiálu zo skladu; * Odvoz paliet a boxov na vyhradené miesto; * Zodpovednosť za identifikáciu materiálu vo výrobe; * Dodržiavanie pravidiel manipulácie s ručne vedeným motorovým vozíkom; * Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných a baliacich predpisov; * Vykonávanie inventúry; * Vedenie a vypĺňanie požadovaných záznamov a dokumentácie

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

od 4€ / hod, finálne dojednaná výška platu závisí od skúseností úspešného uchádzača

* Samostatná práca; * Technická gramotnosť; * Praktické myslenie; * Manuálna zručnosť; * Zodpovedný prístup k práci

stredoškolské bez maturity; stredoškolské s maturitou; nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie; vysokoškolské I. stupňa

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo slovenský jazyk - stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore: Strojárstvo, technický smer

* Stabilné pracovné prostredie v nemeckej, rodinne založenej spoločnosti so 70-ročnou tradíciou; * Práca vo firme, ktorej sa darí a o svoje úspechy sa podelí aj so zamestnancami (ročný bonusvo výške viac ako 1-násobok mesačnej mzdy); * Moderné pracovné prostredie, dobrý kolektív; * Firemný autobus; * Zabezpečené stravovanie za symbolickú cenu; * Firemné podujatia; * Podpora osobnostného rastu

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

31. 05. 2019