Obchodný reprezentant - odborný poradca

- etablované nakladateľstvo odbornej literatúry a vydavateľstvo učebníc, líder na trhu vo svojom segmente

Miesto práce:  Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)  Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Náplň práce:

- realizácia predaja a prezentácie produktov etablovaného nakladateľstva odbornej literatúry; - osobná prezentácia produktov (najmä v segmente jazykovej literatúry, metodík výučby, pracovných zošitov, učebníc, časopisov atď) priamo na školách; - poskytovanie odborného poradenstva užívateľom, konzultácie (učiteľ, riaditeľ, rodič ...); - účasť na odborných konferenciách; - prieskum trhu a konkurencie, úzka spolupráca s ostatnými kolegami v spoločnosti

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok, živnosť

Ponúkaný plat:

min. 800EUR základ plus odmeny podľa uskutočneného obratu

- úspešný uchádzač je schopným obchodníkom a má skúsenosť s predajom produktov a služieb (v ideálnom prípade segment školské pomôcky, učebnice a pod. - nie je ale podmienkou) - minimálne počas štúdia; - je potrebné mať vlastné auto k dispozícii

stredoškolské s maturitou; nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie; študent vysokej školy; vysokoškolské I. stupňa; vysokoškolské II. stupňa; vysokoškolské III. stupňa

Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady: samostatnosť, obchodný duch, prezentačné zručnosti, extroverzia, organizačné schopnosti, primerané sebavedomie; - počet rokov praxe: 2

- samostatná výzva, možnosť budovať niečo nové a vidieť výsledky svojej práce; - mladý kolektív; - školenia platené firmou (aj v zahraničí); - možnosť profesionálneho rastu; - možnosť sebarealizácie v oblasti školstva na nepedagogickej pozícii

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu (v ktorom uvediete dôvody Vášho uchádzania sa o danú pozíciu). Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

30. 04. 2019