Voľné pozície

Bratislava historické centrum
Malé Dvorníky, Dunajská Streda
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Front Office špecialista / Recepčný /á

Pozícia pre:

medzinárodná finančná spoločnosť

Miesto práce:  Bratislava centrum  Bratislava centrum

Náplň práce:

- poskytovanie servisu pre potenciálnych a existujúcich klientov medzinárodnej finančnej inštitúcie na recepcii spoločnosti; - telefonická, písomná a osobná komunikácia s klientmi; - retenčná činnosť; - back office v spolupráci s kolegami; - fixná pracovná doba 08:30 – 17:00

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

od 1000EUR + odmeny, finálna odmena bude dohodnutá na základe skúseností a schopností

- príjemné vystupovanie, komunikačné zručnosti, schopnosť tímovej práce - uvítame predošlé skúsenosti s podobnou pracovnou náplňou

stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - B2

Ďalšie požiadavky:

- pozícia vhodná aj pre absolventa

- práca v stabilnej spoločnosti; - príjemné pracovné prostredie; - zabezpečený pitný režim, stravné lístky v hodnote 6 € plne hradené zamestnávateľom, príspevok na športové aktivity, teambuildingové aktivity, vianočný večierok

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

30. 06. 2019