Front Office špecialista / Recepčný /á

Pozícia pre:

medzinárodná finančná spoločnosť

Miesto práce:  Bratislava centrum  Bratislava centrum

Náplň práce:

- poskytovanie servisu pre potenciálnych a existujúcich klientov medzinárodnej finančnej inštitúcie na recepcii spoločnosti - telefonická, písomná a osobná komunikácia s klientmi - retenčná činnosť - back office v spolupráci s kolegami

Termín nástupu:

1.4.2019

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

od 1050EUR + (pravidelné) odmeny, finálna odmena bude dohodnutá na základe skúseností a schopností k

- príjemný vzhľad a vystupovanie, komunikačné zručnosti, schopnosť tímovej práce - uvítame predošlé skúsenosti s podobnou pracovnou náplňou

stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - B2

Ďalšie požiadavky:

- pozícia vhodná aj pre absolventa

- fixný pracovný čas 08:30 – 17:00 - práca v stabilnej spoločnosti - zabezpečený pitný režim, stravné lístky v hodnote 6 € plne hradené zamestnávateľom, príspevok na športové aktivity, teambuildingové aktivity, vianočný večierok

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

31. 03. 2019