Recepčný/á pre stabilnú zahraničnú spoločnosť - skrátený úväzok (6 hod./d)

Účtovnícke a auditorské činnosti. Stabilná nadnárodná audítorská a daňovo poradenská spoločnosť.

Miesto práce:  Bratislava, centrum  Bratislava, centrum

Náplň práce:

- Zodpovednosť za chod recepcie - Spracovanie agendy recepcie - Administratívna výpomoc (napr. HR akcie, organizovanie školení a pod.) - Komunikácia s klientmi a zamestnancami spoločnosti (telefonická, písomná, osobná)

Termín nástupu:

asap

Druh pracovného pomeru:

skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Ponúkaný plat:

od 800€ brutto (skrátený úväzok 6 hodín)

- príjemné vystupovanie - spoľahlivosť, zodpovednosť - predošlé skúsenosti s podobným typom práce veľkou výhodou - aktívna komunikácia v cudzou jazyku (AJ alebo NJ) je veľkou prednosťou

stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ďalšie požiadavky:

vhodné aj pre absolventa

Pracovný čas - 6 hodín denne (skrátený úväzok) Striedanie pracovného času : 8:00 - 14:00 alebo 12:00 - 18:00

V prípade záujmu o danú pozíciu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície a motivačný list. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 14 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú zlikvidované.

28. 02. 2019

Platnosť inzerátu do:

31. 03. 2019