Zástupca manažéra výroby

Dlhoročne na Slovensku pôsobiaca stabilná zahraničná výrobná spoločnosť s 250 zamestnancami. Zaoberá sa výrobou náradia pre domácich majstrov.

Miesto práce:  Malé Dvorníky, Dunajská Streda  Malé Dvorníky, Dunajská Streda

Náplň práce:

Zástupca výrobného manažéra zabezpečuje: - výrobu podľa výrobných plánov, - údržbu a opravu strojov a zariadení, - požadovanú kvalitu produktov a výrobných postupov, - dohodnutú produktivitu v jednotlivých výrobných častiach, - funkciu manažéra výroby v čase jeho neprítomnosti, - reporting

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

1200 - 1500€/btt (finálne dojednaná výška platu závisí od skúseností a jazykovej výbavy úspešného uc

- skúsenosť z výrobného prostredia, spracovanie kovov a plastov, - znalosť SAP výhodou, - praktický, na cieľ orientovaný prístup k práci, schopnosť rýchlo sa učiť, - aktívna nemčina alebo angličtina a súčasne znalosť maďarského jazyka je nevyhnutná!

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore: technické, strojárske

- práca pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť, - podpora pri osobnostnom raste (jazykový kurz, školenia), - moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív, - ročný bonus, - firemný autobus, - obedy zabezpečené firmou

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami, uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze č. 824 275. V opačnom prípade budú podľa zákona 428/2002 zlikvidované.

31. 01. 2019