Senior konzultant pre oblasť daní / oddelenie účtovníctva

Medzinárodná daňovo-poradenská a audítorská spoločnosť so sídlom v Bratislave. Za posledné dve desaťročia si táto firma vybudovala na slovenskom trhu silnú pozíciu v oblasti auditu, daňového poradenstva, účtovníctva a mzdového účtovníctva a tiež poskytujú komplexné služby podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Miesto práce:  Bratislava  Bratislava

Náplň práce:

- zostavovanie a kontrola daňových priznaní, - spracovanie daňových problémov/otázok vo forme stanovísk, reportov, analýz, - poradenstvo pri riešení daňových otázok pre účtovné oddelenie spoločnosti, - príprava rôznych tlačív, oznámení, formulárov podľa potrieb a požiadaviek klienta, - spolupráca s kolegami

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

2000EUR/ mesiac + 13. a 14. plat (podľa skúseností a jazykovej úrovne)

- očakávame kandidáta s ekonomickým vzdelaním a záujmom o oblasť daní a účtovníctva, - praktické skúsenosti z odboru minimálne 2-3 roky sú podmienkou, - ovládanie nemeckého jazyka popri aktívnom ovládaní anglického jazyka je prednosťou

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore ekonomickom

- 13. a 14. plat, - veľmi príjemné pracovné prostredie a vzťahy, flexibilita v práci, - možnosť v prípade záujmu absolvovať skúšky daňového poradcu s podporou zamestnávateľa, - školenia na Slovensku i v zahraničí, - práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti - balík sociálnych výhod poskytovaných zamestnávateľom (stravné poukážky, jazykové vzdelávanie, pod.), - organizované Vianočné večierky, letná slávnosť, teambuilding, účasť na podujatiach organizovaných mestom a pod., - úplne nové, moderné pohodlné priestory firmy, - práca nadčas nebýva pravidlom a je ocenená

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

31. 12. 2018