Účtovník/čka

Stavebný priemysel. Spoločnosť zaoberajúca sa fasádnymi systémami a elektroinštalačnými systémami aplikovanými na kľúč u zákazníkov.

Miesto práce:  Bratislava III  Bratislava III

Náplň práce:

- príprava podvojného účtovníctva spoločnosti v spolupráci s externou účtovnou spoločnosťou - príprava podkladov pre mzdy - komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou - komunikácia s príslušnými úradmi - sledovanie budgetu - spolupráca pri rozvoji spoločnosti

Termín nástupu:

asap

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

dohodou

- úspešný kandidát/ka má prax v ekonomickej oblasti a rád by sa realizoval na pracovnej pozícii účtovníka. osobnostné predpoklady: zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa

Ďalšie požiadavky:

Ostatné znalosti Podvojné účtovníctvo - základy

31. 01. 2018