Konzultant IS - projekty v zahraničí

Pozícia pre:

PROVYS je významným dodavatelem softwarových řešení určených pro řízení televizních stanic, prodej reklamního času nebo řízení televizní výroby. Softwarový produkt PROVYS je provozován ve více než 50 televizních a rozhlasových stanicích v celé Evropě. Více informací o nás najdete na www.provys.com. Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na níže uvedenou pozici.

Miesto práce:  Praha  Praha

Náplň práce:

Co konkrétně budeš dělat: spolupracovat s analytikem na vývoji a testování vhodného řešení pro zákazníka, identifkovat potřeby uživatelů, nastavovat a přizpůsobovat systém podle požadavků, vytvářet a upravovat uživatelské sestavy, aktivně komunikovat a řešit problémy a požadavky zákazníků, školit koncové uživatele informačního systému pro řízení TV stanic, cestovat na projekty do zahraničí. Hledáme juniorní kandidáty, ale i zkušené konzultanty. Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ, kteří se zajímají o práci konzultanta a analytika. Máme kvalitní systém zaškolení a profesního růstu.

Termín nástupu:

01.02.2018

Druh pracovného pomeru:

HPP

Profil vhodného kandidáta:

Požadavky na kandidáta: vzdělání ekonomického nebo technického směru, anglický jazyk – aktivní znalost, znalost SQL (případně PL/SQL) - vítána, orientace v kódu a schopnost upravit chování systému programovými prostředky - výhodou, orientace v TV technologiích – výhodou, výborné komunikační schopnosti, schopnost samostatně řešit problémy, orientace na potřeby klienta, zájem cestovat do zahraničí.

Ponuka:

Proč pracovat pro nás: Jsme česká společnost s vlastním špičkovým produktem. Ve svém oboru patříme mezi TOP 5 společností na světě. Se zkušeným týmem budeš pracovat na zajímavých projektech pro televizní společnosti, které jsou lídry ve využívání moderních technologií. Po kvalitním zaškolení (6-8 týdnů) - pracovní cesty do zahraničí. Chceme, aby jsi odborně i kariérně rostl. Vytváříme k tomu ve firmě podmínky. Zakládáme si na neformální komunikaci a dobrých mezilidských vztazích.

Informácie o výberovom konaní:

V případě zájmu a splnění požadavků pošlete na naše kontakty Váš životopis s označením názvu pozice a motivačním listem. Vybraných kandidátů pozveme na osobní setkání do 15 dní. V případě, že si žádáte, abychom Vás v budoucnu kontaktovali s vhodnými pracovními podmínkami, uveďte v žádosti a souhlas s archivováním vašich osobních údajů v naší databázi. V opačném případě budou podle zákona č. 122 / 2013 Z.z. o ochraně osobních údajů zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia:

31. 03. 2018

Platnosť inzerátu do:

28. 02. 2018

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis