Manažér obchodného tímu / Obchodný riaditeľ

Pozícia pre:

Veľkoobchod - významná spoločnosť na trhu ochranných pracovných prostriedkov v strednej Európe- práca pre spoločnosť pôsobiacu na slovenskom trhu.

Miesto práce:  Bratislavský kraj, Senec  Bratislavský kraj, Senec

Náplň práce:

- manažovanie obchodného tímu (obchodníci v teréne plus call centrum) - návštevy kľúčových zákazníkov - podpora a strategické riadenie partnerov - maloobchodných predajní - rozvoj spolupráce s reťazcami (menšími i väčšími)

Termín nástupu:

asap

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Ponúkaný plat:

dohodou

Profil vhodného kandidáta:

Počet rokov praxe: 3. Osobnostné predpoklady a zručnosti: - Prax v oblasti riadenia obchodného tímu - Samostatnosť v plnení stanovených cieľov - Zmysel pre tímovosť a kolegialitu - Obchodný duch

Vzdelanie:

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa.

Ponuka:

Zamestnanecké výhody, benefity stabilná spoločnosť možnosť kariérneho rastu v budúcnosti

Informácie o výberovom konaní:

v prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície a motivačný list. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 14 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia:

18. 02. 2018

Platnosť inzerátu do:

18. 02. 2018

Pridajte svôj životopis a zvýšte svoje šance na ziskanie lepšej práce Nahrať životopis