Asistent audítora - možnosť získať odbornú prax počas štúdia!

Účtovnícke a auditorské činnosti Dynamicky sa rozvíjajúca nadnárodná audítorská a daňovo poradenská spoločnosť.

Miesto práce:  historické centrum, Bratislava  historické centrum, Bratislava

Náplň práce:

- práca v poradenskej spoločnosti v oblasti auditu pre klientov - analýza finančných podkladov, posudzovanie kompatibility s príslušnou legislatívou - vedenie audítorskej dokumentácie - overovanie účtovných závierok klientov - riešenie daňových otázok v spolupráci s daňovým oddelením - spolupráca so skúsenými audítormi a daňovými poradcami - komunikácia s klientom a tímom

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Ponúkaný plat:

dohodou

- hľadáme osobnosti, ktoré majú vysoko pozitívny vzťah k danej oblasti, ľudí proklientsky orientovaných, samostatných, premýšľavých a aktívnych. Ak sa nebojíte vyjadriť svoj názor a vidíte súvislosti, ste pre náš tím tou správnou posilou do budúcnosti.

stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalšie požiadavky:

- uprednostníme ľudí so znalosťou NJ a/alebo AJ aktívne - prax v oblasti účtovníctva, auditu alebo daňového poradenstva je prednosťou, aspoň teoretická školská znalosť účtovníctva je dôležitá - spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie - študenti VŠ ekonomického smeru

- práca v profesionálnej spoločnosti, systematické budovanie kariéry, dlhodobá spolupráca, možnosť rozvoja a ďalšieho vzdelávania - možnosť aktívnej komunikácie v cudzom jazyku

- v prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú zlikvidované.

30. 09. 2017